Haber Gönder

Kamu-Der'in Haber Kaynağı Olun

Kamu-Der, kamu görevlileri ve çalışanları için önemli bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Sektörünüzdeki gelişmeleri ve duyuruları kamuoyu ile paylaşmak istiyor, sesinizi duyurmak istiyorsanız, bize haberlerinizi göndermekten çekinmeyin.

Kamu-Der olarak yayın ilkelerimize sadık kalarak, tarafsızlık ve objektiflik ilkelerine önem veriyoruz. Sektörünüzle ilgili haberleri ve duyuruları bize ileterek, geniş okuyucu kitlemizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, sektördeki uzmanlarımızın yazılarına da yer vermekteyiz.

Haberleriniz ve makaleleriniz, içerik bakımından incelendikten sonra, yayın ilkelerimize uygunsa Kamu-Der web sitesi ve iletişim kanallarımız aracılığıyla yayımlanacaktır. Haberlerinizin yanı sıra sektörünüzle ilgili yazılarınızı da bizimle paylaşabilirsiniz.

Sesinizi duyurmak ve sektörel gelişmelere katkı sağlamak için haberlerinizi veya yazılarınızı info@kamuder.org.tr adresine göndererek Kamu-Der'in resmi haber kaynağı olabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayın, böylece sizinle iletişime geçebiliriz. Kamu-Der ile birlikte sektörel gelişmelere katkıda bulunun!