Kamu-Der'in ilk istişare toplantısı, Ankara Grand Dora Hotel'de büyük bir ihtişamla gerçekleşti.

24 Mart 2024 tarihinde, Ankara Grand Hotel'de gerçekleşen Kamu-Der'in ilk istişare toplantısı büyük bir ihtişamla gerçekleşti.

Kamu-Der Genel Merkezi tarafından düzenlenen Ankara'daki istişare toplantısı, Grand Dora Otelinde muhteşem bir atmosferde gerçekleşti. Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet BAŞTUĞ'un yanı sıra Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri, Kamu-Der Ankara ilçe Temsilcileri, MHP Ankara Milletvekili ve Adayı Mehmet Altun, Kamu-Der Marmara Ege Bölge Başkanı Hakan Serpen, gönül dostları ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının başkanları da katılım gösterdi.

Toplantıda, Gölbaşı temsilcisine yetki belgesi Genel Başkan Cevdet Baştuğ tarafından takdim edildi ve yeni üye olanların Kamu-Der rozetleri takdim edildi. Bu rozetleri, Genel Başkan Cevdet BAŞTUĞ, Eskişehir İl Başkanı Salih Güven, Düzce İl Başkanı Murat Acar ve Çankaya Belediye Meclis Üyesi Adayı Eyner Şen ile Mehmet Altun tarafından verildi.

Toplantıya katılanlar arasında Düzce İl Başkanı Murat Acar, Eskişehir İl Başkanı Salih Güven, Kırıkkale İl Başkanı Ahmet Taplaktepe, Bitlis Norşin İlçe Temsilcisi Ayşe Korkmaz, Çankaya Belediye Meclis Üyesi Eyner Şen, Melek Güvenç, Akile Çevik, Makbule Yeğin, Aynur Çanakçı ve Dt Mehmet Altun gibi isimler yer aldı. Her biri, toplantıda birer konuşma gerçekleştirdikten sonra Genel Başkan Cevdet BAŞTUĞ, genel kürsüye gelerek konuşmasını yaptı.

Baştuğ, yeni üye olanları Kamu-Der ailesine hoş geldiniz diyerek selamladı ve "Adımız Kamu-Der, soyadımız Türkiye" slogana atıfta bulunarak salondaki her görüşten insanın buluştuğu bu güzel atmosferi vurguladı.

Baştuğ, güncel konuları ve 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler hakkında bilgi verdi. Toplantıda güncel konular ve sorunlar ele alındı ve katılımcılar tarafından verimli geçtiği dile getirildi. Toplantı öğle yemeğinin ardından il ve ilçe temsilcilerinin katılımıyla devam etti ve tam anlamıyla bir istişare toplantısı niteliği taşıdı.

Son olarak, "Adımız Kamu-Der, Soyadımız Türkiye" sloganını Ankara'da gerçekleştirdikleri için tekrar vurgulayan Baştuğ, toplantının Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi.