Millet Önerdi, Kamu-Der Ödüllendirdi

14 Ekim 2023'te Ankara Grand Dora Oteli'nde görkemli bir törenle Kamu-Der'in geleneksel ödül töreni gerçekleştirildi.

Saha çalışması sonucunda 31 ilimizden gelen başarılı yöneticilere toplam 41 ödül takdim edildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet BAŞTUĞ, açılış konuşmasını yaptı. 31 ilimizden gelen, ödülü hak eden 42 kişiye ödülleri sunuldu.

Törende; Milletvekilleri, Belediye Başkanları, iş insanları, bürokratlar, STK kuruluşları başkanları ve basın mensupları hazır bulundu. TBMM Eski Başkanı Hikmet Çetin, TBMM Eski Başkan Vekili Hasan Korkmazcan, AKP Ankara Milletvekili Murat Alpaslan, Ankara CHP Milletvekili Deniz Demir Bingöl, AKP Milletvekili Zeki Korkutata, Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Semra Dinçer, Türkiye Emekli Subaylar Derneği Genel Başkanı Korgeneral Dr. Erdoğan Karakuş, Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Eski Ordu Valisi Mülkiye Baş Müfettişi Tuncay Sonel ve Kamu-Der il-ilçe başkanları bu özel günde bizlerle birlikteydi.

Ödül töreni ulusal ve yerel basında geniş yer buldu. Fox Tv, Kanal B, Ulusal Kanal ve TV Kanal 26, yılın TV kanalı ödülünü alarak etkinliğimize katkıda bulundular.

"Adımız Kamu-Der, Soyadımız Türkiye" sloganımızı bir kez daha sözde değil, özde gerçekleştirdik. "Milletimiz Önerdi, Biz Ödüllendirdik" diyerek, ödül alan herkese ve tüm katılımcılara içtenlikle teşekkür ederiz. Bu ödüllerin ülkemize ve Kamu-Der Teşkilatına hayırlı olmasını dileriz.

Büyük Türkiye, Güçlü Kamu-Der!

Cevdet BAŞTUĞ
Genel Başkan